Ответить в данную темуНачать новую тему
2 страниц V   1 2 >  
> How to DJ with Armin van Buuren
S.Mass
Forum expert
**********
Группа: Members
Регистрация: 07-11-2007
Listen to: House

Репутация:   140  
Видео,в котором диджей №1 в мире по версии DJMag делиться секретами своей игры.

http://upload.com.ua/get/901434129/
+Цитировать сообщение
SpikkerNet
Forum expert
**********
Группа: Members
Регистрация: 17-04-2009
Listen to: Trance

Репутация:   26  
дякуємо за ссилку
+Цитировать сообщение
American_Idiot
Idol
Иконка группы
Группа: Moderator
Регистрация: 27-11-2007
Listen to: Yorkshire Bleeps and Bass

Репутация:   1230  
Сєва, якби не твоє авторсто теми, я б ще подумав над тим, щоб качнути для цікавості haha.gif
Стьоб? derisive.gif Чому не в лол відразу?)))
+Цитировать сообщение
S.Mass
Forum expert
**********
Группа: Members
Регистрация: 07-11-2007
Listen to: House

Репутация:   140  
Причем тут стёб?Просто нашел интересное видео на просторах Сети,решил поделиться.
+Цитировать сообщение
American_Idiot
Idol
Иконка группы
Группа: Moderator
Регистрация: 27-11-2007
Listen to: Yorkshire Bleeps and Bass

Репутация:   1230  
Ааа, ну тоді пардон і сенкс! friends.gif

*забираю свої слова назад smile3.gif
+Цитировать сообщение
Maxi
Idol
***********
Группа: Members
Регистрация: 18-11-2006
Listen to: Hard Techno

Репутация:   266  
норм видос, на тюбике есть!
+Цитировать сообщение
American_Idiot
Idol
Иконка группы
Группа: Moderator
Регистрация: 27-11-2007
Listen to: Yorkshire Bleeps and Bass

Репутация:   1230  




+Цитировать сообщение
Paturelle


Камон, интеллигенты!
***********
Группа: Members
Регистрация: 06-01-2007
Из: hero city Qiev
Listen to: Breaks

Репутация:   630  
хорошая такая видяшка smile3.gif
+Цитировать сообщение
evil_joker


say thanks to the uk
***********
Группа: Journalist
Регистрация: 10-10-2007
Из: better world
Listen to: Dub Techno

Репутация:   198  
вот из этого видоса я в свое время узнал, как юзать хот кью smile3.gif
+Цитировать сообщение
Djok


May the Birds be with You!
Иконка группы
Группа: Moderator
Регистрация: 05-01-2007
Из: Kiev
Listen to: Glitch

Репутация:   374  
а я из видосов Забиелы, когда он на хот кью исполнял рнб на каком-то фесте ))))
+Цитировать сообщение
F*** The Music
Idol
***********
Группа: Members
Регистрация: 29-01-2010
Listen to: Meloman

Репутация:   257  
неплохоее видео good.gif!
+Цитировать сообщение
rescator


Great member
*****
Группа: Members
Регистрация: 11-01-2009
Из: Львів
Listen to: Trance

Репутация:   12  
Да, відос з Арміном про que прікольний, але в нього є дві, так сказать, сторони медалі:

- з одного боку Армін робить домашні заготовки хот кью, крім того диски промарковані БПМ-ом і тональність для гармонічного зведення, тобто всю чорнову роботу він вже зробив вдома, шо дає йому більше часу для якихось ефектів і т.д. В принципі можна, якшо ти хочеш вразати публіку не тільки голими треками...

але, з іншого боку - це базові основи виступу, і вони мають йти від діджея з одної руки без підготовки, особливо якшо він кожен день 15 років цим займається. А так получається, шо Армін економить час, а на шо? Не помятаю шоб він дуже якісь ефекти в треках робить, все на шо він тратить час - це його знаменитий "самальот". ІМХО
+Цитировать сообщение
DiDRo


Motherland
**********
Группа: Members
Регистрация: 30-01-2007
Из: Kyiv
Listen to: Prog. Trance

Репутация:   70  
Видел видео дето полгода назад. Круто! good.gif
Насчет заготовок и халявы и бла бла бла - технологии идут вперед, за них надо держаться. Или может все пусть переходят на винил обратно?))) Что б было тру))

Ну хотя думаю, что требования к диджеям надо с каждый годом повышать derisive.gif

Сообщение отредактировал DiDRo - 08-03-2010 - 19:36:39
+Цитировать сообщение
Led_Zeppellin


Great member
*****
Группа: Members
Регистрация: 14-12-2008
Из: Киев
Listen to: Grime

Репутация:   3  
Цитата(rescator @ 08-03-2010 - 18:25:44) *
Да, відос з Арміном про que прікольний, але в нього є дві, так сказать, сторони медалі:

- з одного боку Армін робить домашні заготовки хот кью, крім того диски промарковані БПМ-ом і тональність для гармонічного зведення, тобто всю чорнову роботу він вже зробив вдома, шо дає йому більше часу для якихось ефектів і т.д. В принципі можна, якшо ти хочеш вразати публіку не тільки голими треками...

але, з іншого боку - це базові основи виступу, і вони мають йти від діджея з одної руки без підготовки, особливо якшо він кожен день 15 років цим займається. А так получається, шо Армін економить час, а на шо? Не помятаю шоб він дуже якісь ефекти в треках робить, все на шо він тратить час - це його знаменитий "самальот". ІМХО

Обговорення йде трохи не в ту сторону, але ось моя думка.
Він готує наперед кью і хот кью, це робиться елементарно, це навіть не технічний навик, якщо до того і дойшло то будучи на танцполі на що дивитися цікавіше: на його "самальот" як ти сказав, чи на те як він крутить джог шукаючи перший біт чи потрібний момент треку?
Нарахунок дисків з помаркованим БПМ, по перше я впевнений що йому не доводиться грати на вертаках які не показують БПМ, по друге якщо швидкості наприклад 136.2 і 136.8 то його маркування всерівно ніяк йому не допоможе, по третє маркування лише пришвидшує підбір темпу, в любому випадку в кінці всю роботу роблять вуха.
Нарахунок тональностей - тут впринципі згідний, це та річ для визначення якої надто багато часу не потрібно, але коли ти обираєш наступний трек не завжди достатньо часу щоб встигнути послухати його в навушниках і визначити чи зведеться він гармонічно з тим що грає зараз, хоча тут моя думка дещо інша, ніколи не користувався тональностями, краще вірити своєму чуттю, яке завжди підказує який трек найкраще підійде наступним.

Це було сказано в загальному про заготування, щодо ж Армінової економії часу - то він ясно сказав на що його економить - "for interacting with fans", думаю перекладати не обовязково ти і сам це зрозумів.
Нарахунок "базових основ виступу" тут скажу лише одне, зараз головне - шоу, як писав Aquile з Smart Apes
Цитата
На самом деле клубная индустрия всё больше и больше напоминает банальный шоубиз!
, що б не говорили про те що люди стають більш обізнаними але 90% а то і більше людей на танцполі все рівно не мають уяви що робить діджей, і це їх і не цікавить, їх цікавить музика(в кращому випадку), а ще більше шоу(яскравий приклад - купа знайомих що ходили на ГК говорили, що їм дуже сподобалось оформлення сцени, а нарахунок того як їм Шульц, якість звуку і музика не знали навіть що відповісти).
Звичайно є виключення, і я дуже радий цьому, на мою думку діджей обовязково має вкладати всю свою душу у виступ\гру\роботу з публікою, але з іншого боку як говорив один відвідувач майстер классу з Віктором Строгоновим можна поставити під пульт педалі, які б розкручували вініл\генерували енергію для сідюків, але навіщо?
Це все просто моє бачення даної проблеми на цей момент, яке я впевнений з часом зміниться, не більше, не менше, тому ніяких образ wink.gif

П.С. нарахунок "que" - правильно "cue" пишеться wink.gif

Сообщение отредактировал Led_Zeppellin - 09-03-2010 - 01:34:51
+Цитировать сообщение
rescator


Great member
*****
Группа: Members
Регистрация: 11-01-2009
Из: Львів
Listen to: Trance

Репутация:   12  
не знаю, може я начитався jm.kiev.ua. Згідний, можливо для Ван Бюрена дорбе вириствувати всі ті фічі, але я як починаючий діджей, який ше не пише власних треків хотів би чесно відпрацьовувати все за пультом: пошук першого біту, бітметчінг, тональність треків, і т.д.
+Цитировать сообщение
Led_Zeppellin


Great member
*****
Группа: Members
Регистрация: 14-12-2008
Из: Киев
Listen to: Grime

Репутация:   3  
Цитата(rescator @ 09-03-2010 - 21:26:30) *
починаючий діджей, який ше не пише власних треків

1.Діджеї пишуть треки? scratch_one-s_head.gif
2.Якщо ти пишеш треки це означає що можна халявити?

Цитата(rescator @ 09-03-2010 - 21:26:30) *
можливо для Ван Бюрена дорбе вириствувати всі ті фічі

Він хіба на особливих правах?

Цитата(rescator @ 09-03-2010 - 21:26:30) *
я як починаючий діджей ... хотів би чесно відпрацьовувати все за пультом

Це дуже радує

Цитата(rescator @ 09-03-2010 - 21:26:30) *
хотів би чесно відпрацьовувати все за пультом: пошук першого біту, бітметчінг, тональність треків, і т.д.

тут по порядку:
1.Дома ти наперед ніяк біт не підбереш, найбільше що зробиш визначиш софтом, і то максимум чим тобі це допоможе - пришвидшить підбір за пультом, в кінці все рівно все роблять вуха.
2.Сумніваюся, що час потрачений на пошук біта вартий того, та й не вважаю це відпрацюванням, за цей пункт тобі ніхто окремо не платить.

Сообщение отредактировал Led_Zeppellin - 09-03-2010 - 23:10:59
+Цитировать сообщение
ShaggY


Forum expert
**********
Группа: Members
Регистрация: 25-12-2007
Из: Киев
Listen to: Meloman

Репутация:   28  
Вообще, прикольно и довольно познавательно)
+Цитировать сообщение
rescator


Great member
*****
Группа: Members
Регистрация: 11-01-2009
Из: Львів
Listen to: Trance

Репутация:   12  
Цитата(Led_Zeppellin @ 09-03-2010 - 22:01:47) *
1.Діджеї пишуть треки? scratch_one-s_head.gif
2.Якщо ти пишеш треки це означає що можна халявити?


Так, уяви собі, вони пишуть треки.

Стосовно другого, якраз то і маю на увазі - шо це дійсно таки халява...як то кажуть перше враження завжди правильне - мене дійсно таки здивували диски з БПМ і тональністю.

Такі як Ван Бюрен звичайно може схалявити, але можна було про цей "секрет" не казати, мені здається це йому не личить. Колись Тайса питали на його сайті про його "кухню" діджеїнгу, він сказав - "Well, it's a secret!" pleasantry.gif

Сообщение отредактировал rescator - 09-03-2010 - 23:39:57
+Цитировать сообщение
S.Mass
Forum expert
**********
Группа: Members
Регистрация: 07-11-2007
Listen to: House

Репутация:   140  
Цитата(rescator @ 09-03-2010 - 22:26:30) *
не знаю, може я начитався jm.kiev.ua. Згідний, можливо для Ван Бюрена дорбе вириствувати всі ті фічі, але я як починаючий діджей, який ше не пише власних треків хотів би чесно відпрацьовувати все за пультом: пошук першого біту, бітметчінг, тональність треків, і т.д.

У тебя странные понятия какие-то о диджеинге)))
+Цитировать сообщение
Djok


May the Birds be with You!
Иконка группы
Группа: Moderator
Регистрация: 05-01-2007
Из: Kiev
Listen to: Glitch

Репутация:   374  
Цитата(Led_Zeppellin @ 09-03-2010 - 00:27:31) *
Нарахунок дисків з помаркованим БПМ, по перше я впевнений що йому не доводиться грати на вертаках які не показують БПМ, по друге якщо швидкості наприклад 136.2 і 136.8 то його маркування всерівно ніяк йому не допоможе, по третє маркування лише пришвидшує підбір темпу, в любому випадку в кінці всю роботу роблять вуха.

Ты много видел треков с ВРМ 1хх,2 или 1хх,8?
Все современные секвенсоры дают погрешность максимум в 1-2 сотых ВРМ при рендеринге трека.
+Цитировать сообщение
Ответить в данную темуНачать новую тему
2 страниц V   1 2 >
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

Экспорт RSSRSS
Текстовая версия
Сейчас: 27-04-2024 - 22:14
bigmir)net TOP 100 © 2005—2021   Extradj.com
Электронная почта info@extradj.com