![]() ![]() |
03-09-2010 - 17:18:48
Сообщение
#1
|
|
![]() Не нужно быть поваром, чтобы оценить блюдо ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Группа: Members Регистрация: 09-09-2007 Из: Kyiv Listen to: Meloman Репутация: 119
|
Robbie Williams - Feel
Come on hold my hand, I wanna contact the living. Not sure I understand, This role I’ve been given. I sit and talk to god And he just laughs at my plans, My head speaks a language, I don’t understand. (chorus) I just wanna feel real love, Feel the home that I live in. ’cause I got too much life, Running through my veins, going to waste. I don’t wanna die, But I ain’t keen on living either. Before I fall in love, I’m preparing to leave her. I scare myself to death, That’s why I keep on running. Before I’ve arrived, I can see myself coming. (chorus) I just wanna feel real love, Feel the home that I live in. ’cause I got too much life, Running through my veins, going to waste. And I need to feel, real love And a life ever after. I cannot get enough. (instrumental) (chorus) I just wanna feel real love, Feel the home that I live in, I got too much love, Running through my veins, going to waste. I just wanna feel real love, In a life ever after There’s a hole in my soul, You can see it in my face, it’s a real big place. (instrumental) Come and hold my hand, I wanna contact the living, Not sure I understand, This role I’ve been given Not sure I understand. |
|
|
|
03-09-2010 - 17:50:30
Сообщение
#2
|
|
![]() Sebastian Mass <3 Группа: Moderator Регистрация: 30-05-2009 Из: Road House Listen to: House Репутация: 421
|
аааа просто заслушалась этой работой.
Сообщение отредактировал Бджілка - 03-09-2010 - 17:50:57 |
|
|
|
03-09-2010 - 19:24:43
Сообщение
#3
|
|
![]() No music - no life... Группа: Moderator Регистрация: 09-01-2009 Из: Город-герой Киев Listen to: Meloman Репутация: 513
|
Автору однозначно "+" !
Це справжній шедевр |
|
|
|
03-09-2010 - 19:29:22
Сообщение
#4
|
|
![]() Не нужно быть поваром, чтобы оценить блюдо ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Группа: Members Регистрация: 09-09-2007 Из: Kyiv Listen to: Meloman Репутация: 119
|
|
|
|
|
03-09-2010 - 19:30:40
Сообщение
#5
|
|
![]() Ops... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Группа: Members Регистрация: 28-12-2007 Из: Киев Listen to: Club House Репутация: 230
|
Классика... но какая же она классная!
|
|
|
|
03-09-2010 - 19:53:03
Сообщение
#6
|
|
![]() May the Birds be with You! Группа: Moderator Регистрация: 05-01-2007 Из: Kiev Listen to: Glitch Репутация: 374
|
Клип тоже классный
|
|
|
|
![]() ![]() |
Экспорт RSS
Текстовая версия Сейчас: 24-06-2026 - 19:15 |
|
© 2005—2021 Extradj.com Электронная почта [email protected] |